13:30 – 15:00

SALA DUŻA

Sekrety miesiączki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Zapraszamy na wykład dla wszystkich kobiet, które chcą poszerzyć wiedzę na temat bardzo delikatny i piękny, a wciąż okryty tabu. 

Odkryjemy sekrety miesiączki w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Przedstawimy pokrótce aspekt kobiety w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, omówimy najczęściej występujące dolegliwości, także to jak je zrozumieć i sobie pomóc.

Przedstawimy możliwości dokonania samodiagnozy na podstawie krwi menstruacyjnej oraz główne zasady dietetyczne postępowania w zgodzie z cyklem, receptury ziołowe do codziennego zastosowania i kobiece napary kwiatowe.

Wyjaśnimy jak diagnozować za długi lub za krótki cykl. Nawiążemy do współczesnych źródeł, osób i projektów zajmujących się tematyką cyklu, gdzie znaleźć możemy pomoc, wiedzę oraz inspirację.

W przerwie po wykładzie istnieje możliwość zakupu ziół kulinarnych TCM oraz kwiatów, prowadzone są także zapisy na dietetyczne konsultacje indywidualne do mgr Katarzyny Fizi.  

Każda uczestniczka otrzymuje skrypt z najważniejszymi informacjami.

 

O PROWADZĄCEJ:
Katarzyna Fizia –mgr dietetyki, dietetyk TCM, terapeuta TCM, weganka, pasjonatka kulinarna. Specjalista z zakresu masażu Gua Sha i ziół kulinarnych TCM. Praktykuje Ping Shen, jogę holistyczną i Heartfulness.

Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich (Śląski Uniwersytet Medyczny). W zakresie TCM dokształca się już od ponad 9 lat w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Terapią żywieniową, psychodietetyką oraz diet coachingiem zajmuje się zawodowo już od ponad 10 lat, dietetyką TCM od 2010 roku. Prowadzi autorski cykl warsztatów kulinarnych i rozwojowych w Krakowie i innych miastach Polski pod hasłem Dietetyka TCM dla każdego! Obecnie podjęła 2,5 letnie nauczanie akupunktury klasycznej – Styl jednej igły we Wrocławiu w szkole prowadzonej przez Donalda Halfkennego (Ling Shu Institute for Classical Acupuncture and Chinese Medicine).

Więcej informacji znajdziesz na grupie fb: https://web.facebook.com/groups/dietetykatcmdlakazdego/ 

Kontakt: dietetykatcm@gmail.com
A już od września zapraszamy do nowo otwartego Centrum Dietetyki TCM i profilaktyki zdrowia w Krakowie 🙂 

 

Cena:

40,00 zł – 1 warsztat
70,00 zł – cena przy zakupie 2 warsztatów

MIEJSCE WARSZTATÓW

Wszystkie warsztaty odbędą się w pięknych salach szkoły Salsa Sabrosa - partnera wydarzenia. Szkoła znajduje się w jednym z budynków na terenie kompleksu przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie.

Salsa Sabrosa

Salsa Sabrosa

BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY.

OBSERWUJ NAS – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!