9:30 – 10:45

SALA DUŻA

Joga twarzy jako naturalna metoda zachowania młodości i urody.

Pod okiem certyfikowanej instruktorki Agnieszki Wyszyńskiej – Paluch – trenerki szkoły Danielle Collins Face Yoga Method, która jako jedyna w Polsce prowadzi kursy na Instruktorów jogi twarzy, dowiecie się jakie wykonywać ćwiczenia by poprawić krążenie i zwiększyc dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu staną się one bardziej odżywione.

Poznacie techniki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny
w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą cerę. Dzięki ćwiczenim poprawi się kondycja mięśni co zaprocentuje redukcją bruzd i zmarszczek. Cera stanie się oczyszczona
z toksyn, zdrowa, z pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorbcji kremów.

Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, czy też osób które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy. Metoda ta jest również doskonałym środkiem zapobiegawczym. Praktykując jogę twarzy możemy opóźnić proces starzenia się skóry nawet o 10 lat.

Jak się przygotować do warsztatów?

Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać małą butelkę wody.

 

O PROWADZĄCEJ:

Agnieszka Wyszyńska – Paluch – Certyfikowana trenerka jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, akupunkturzystka twarzy, pasjonatka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, założycielka bloga healthy aging, specjalistka w zakresie pielęgnacji cery opartej o właściwą dietę, ćwiczenia jogi twarzy oraz naturalną pielęgnację, które na zasadzie synergii wpływają na opóźnianie procesów starzenia się organizmu jak
i skóry. Aktualnie studentka ostatniego roku Naturoterapii, właścicielka Gabinetu Naturalnej Regeneracji Skóry BioMedSkin.

Więcej o instruktorce:
www.agijoga.pl
www.biomedskin.pl
https://www.facebook.com/jogatwarzywkrakowie
https://www.facebook.com/Biomedskin/

https://www.youtube.com/channel/UC5A2Hziakn_-hg4dsmSx80g?view_as=subscriber

 

Cena warsztatu:

35,00 zł

 

MIEJSCE WARSZTATÓW

Wszystkie warsztaty odbędą się w pięknych salach szkoły Salsa Sabrosa - partnera wydarzenia. Szkoła znajduje się w jednym z budynków na terenie kompleksu przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie.

Salsa Sabrosa

Salsa Sabrosa

BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY.

OBSERWUJ NAS – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!