15:30 – 17:30 SALA DUŻA

Poczuj siłę z mięśni dna miednicy

Celem warsztatow jest poznać tę tajemniczą grupę mieśni, o ktorej coraz czesciej i w różnych kontekstach jest mowa. Ciąża, problemy z nietrzymaniem moczu czy może sex?

Trening dna miednicy wg. koncepcji CANTIENICA® to aktywizacja mięśni głębokich ich sprzężenie z jedną z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy.

Ćwiczenia potraktuj jako pomoc w profilaktyce, ale i kierunek leczenia. Dwie godziny dobrej inwestycji w dbanie o siebie.

 

Liczba miejsc ograniczona, z uwagi na kameralność zajęć.

O PROWADZĄCEJ:

Agnieszka Woronin – Pedagog animator z wykształcenia i  powołania. Pracuje z grupami na różnych płaszczyznach od 2005 roku. Instruktor tańca, licencjonowany instruktor fitness, przewodnik turystyczny oraz pracownik działu logistycznego u touroperatora.  Od zawsze zafascynowana pracą z ciałem. Aktywny rytm życia na sali treningowej jest jej codziennością od wczesnych lat szkolnych.  Pierwszy kontakt z Treningiem CANTIENICA® to rok 2010 i od czego czasu doskonali pracę tą metodą. Od 2014 roku, po pierwszym polskim kursie instruktorskim metody CANTIENICA® jest licencjonowanym instruktorem.  Na co dzień prowadzi zajęcia oraz warsztaty metodą CANTIENICA®. Lubi to co robi i przekłada się to na pracę, która spotyka się z aprobatą wielu uczestników zajęć.

Instruktor CANTIENICA®
www.cinstruktor.pl

MIEJSCE WARSZTATÓW

Wszystkie warsztaty odbędą się w pięknych salach szkoły Salsa Sabrosa - partnera wydarzenia. Szkoła znajduje się w jednym z budynków na terenie kompleksu przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie.

Salsa Sabrosa

Salsa Sabrosa

BĄDŹ BLIŻEJ. SIEBIE I NATURY.

OBSERWUJ NAS – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!